סגנון החיים שלנו כולל פעמים רבות עומס על הגוף. שמירה על איזון, הקפדה על שינה ופעילות ספורטיבית, תזונה נכונה ומאוזנת, וטיפולים לגוף ולנפש- כל אלו הם דרכים אפקטיביות עבורנו להתמודדות, אולם לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים קצת עזרה.

בין אם אנחנו נמצאים בתקופה לחוצה או פשוט מעוניינים בחיזוק ושמירה על מערכות הגוף כנגד פגעי הזמן, השמש, התזונה או שאר הגורמים שמאפיינים את החיים המודרניים - החומרים בהם עשיר הרימון ידועים כמסייעים להתמודדות ולחיזוק מערכות הגוף הטבעיות.

נוגדי חמצון ודלקת

הרימון מכיל ריכוזים גבוהים של פיטוכימיקלים, פלבנואידים ופוליפנולים, המהווים מנוגדי החמצון בעלי העוצמה הרבה ביותר בטבע. אותם "אנטיאוקסידנטים" הם מונעי החלודה של הגוף שלנו ותפקידם למנוע את הנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, הפוגעים בתאים בריאים וגורמים לנזקים כמו פגיעה במערכת החיסון והופעת סימני הזדקנות.

בשמן הרימון נמצא ריכוז גבוה חומצת שומן ייחודית - "חומצה פוניקית", היעילה לבריאות העור, לחות, חיטוי, שיקום והאטת תהליכי הזדקנות העור. לצדו, חומצת שומן אומגה 5 בלתי-רוויה ארוכה.

השומן הבלתי רווי נחשב כ"שומן טוב", הבריא לגוף, המוריד את הכולסטרול הרע ומעלה את הכולסטרול הטוב בדם. אומגה 5 היא בעלת תכונות אנטי דלקתיות, שומרת על בריאות כלי הדם ומצמצמת תהליכים דלקתיים התורמים להזדקנות מואצת ולתהליכים מחוללי מחלות.

ויטמינים ומינרלים

הרימון גדוש בויטמין C שמסייע לשמור על תפקודה התקין של מערכת החיסון. ויטמיני B שברימון חשובים לפירוק שומנים וחלבונים בגוף ותורמים לתקינות המערכת העיצבית. ויטמין K המצוי ברימון הינו חיוני לחיזוק עצמות הגוף.

האשלגן שברימון נמצא בתאי הגוף, מעורב בין היתר במנגנון הכיווץ של שריר הלב ושרירי השלד, וחיוני להעברת אותות עצביים ולשמירה על מאזן חומצה־בסיס אשר נפגע כתוצאה מהתזונה המערבית.

בנוסף, צריכה גבוהה של אשלגן מגינה מפני הופעת יתר לחץ דם ועוזרת לשמירה על בריאות העצם ותפקוד השרירים, ולצדו, לאבץ שברימון תפקיד חשוב בחלוקת תאים, בתהליך הגדילה, בריפוי פצעים, במערכת החיסונית ובשמירה על מאזן חומציות נכון.

שמן וקפסולות הרימון
באמצעות תהליכי עיבוד וכבישה מודרניים וטבעיים אנו ממצים את מירב החומרים שבזן הרימונים הייחודי שפיתחנו, ומאפשרים לצרוך אותם בקלות ובריכוז גבוה, במקום שלל תוספי תזונה מלאכותיים או בצריכה משלימה. הקליקו על התמונות לפרטים נוספים ורכישה.

₪500.00 ₪796.00
₪500.00 ₪796.00