שמן רימונים וספורט

עיסוק ספורטיבי קבוע או אינטנסיבי מעניק לנו יתרונות רבים, בריאותיים ונפשיים – אולם מלווה פעמים רבות בעקה (סטרס) על מערכות הגוף. לכן, נפוץ השימוש בתוספי תזונה שונים בקרב העוסקים בספורט: כאלה המאפשרים לנו להמשיך לעסוק בפעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה תוך כדי שיפור היכולות, הימנעות מפציעות הנובעות משחיקה והתאוששות קלה ומהירה.

החומרים בהם עשיר הרימון ידועים כמסייעים להתמודדות ולחיזוק מערכות הגוף הטבעיות, ולהם יתרונות מובהקים לעוסקים בספורט או מנהלים אורח חיים עמוס ואינטנסיבי – כאלה שיכולים להחליף שלל תוספי תזונה מלאכותיים או להוות צריכה משלימה. זו הסיבה שיותר ויותר צעירים, ספורטאים מקצועיים או חובבים, מגלים בשנים האחרונות את יתרונותיו של "מזון העל" שגדל כאן בארץ כבר אלפי שנים.


נוגדי חמצון ודלקת


בשמן הרימון נמצא ריכוז גבוה חומצת שומן ייחודית - "חומצה פוניקית" ולצדה חומצת שומן אומגה 5 בלתי-רוויה ארוכה. חומצות אלו הינן בעלות תכונות אנטי דלקתיות וכן מסייעות למניעת תהליכי בלאי – תכונות החשובות במיוחד לעוסקים בפעילות ספורטיבית חזרתית.

לצדן, מכיל הרימון ריכוזים גבוהים של פיטוכימיקלים, פלבנואידים ופוליפנולים, המהווים נוגדי חמצון בעלי העוצמה הרבה ביותר בטבע. אותם "אנטיאוקסידנטים" מסייעים למניעת הנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, הפוגעים בתאים בריאים ומשתחררים בפעילות ספורטיבית עצימה.

ויטמינים ומינרלים

הרימון גדוש בויטמין C שמסייע לשמור על תפקודה התקין של מערכת החיסון. ויטמיני B שברימון חשובים לתהליכי פירוק שומנים וחלבונים בגוף הנדרשים במיוחד בזמן פעילות אינטנסיבית. לצדם, ויטמין K המצוי ברימון הינו חיוני לחיזוק עצמות הגוף.

האשלגן שברימון נמצא בתאי הגוף, מעורב בין היתר במנגנון העצבי השולט על שריר הלב ושרירי השלד, מגן על בריאות העצם ותפקוד השרירים. ועוזר לשמירה על מאזן חומצה־בסיס אשר נפגע כתוצאה מהתזונה המערבית, ובמיוחד תזונה עתירת חלבון האופיינית למתאמנים רבים.

בנוסף, צריכה גבוהה של אשלגן מגינה מפני הופעת יתר לחץ דם ועוזרת לשמירה על בריאות העצם ותפקוד השרירים, ולצדו, לאבץ שברימון תפקיד חשוב בחלוקת תאים, בתהליך הגדילה, בריפוי פצעים, במערכת החיסונית ובשמירה על מאזן חומציות נכון – כל אלה חיוניים במיוחד לעוסקים בספורט ומומלצים על ידי מאמנים ותזונאים רבים.

כשהטבע פוגש טכנולוגיה עכשווית

באמצעות תהליכי עיבוד וכבישה מודרניים וטבעיים אנו ממצים את מירב החומרים שבזן הרימונים הייחודי שלנו, פרי פיתוח ופטנט ישראלי. השמן והקפסולות נוחים לצריכה, ומאפשרים ליהנות מריכוז גבוה של כל נוגדי החמצון והדלקת, הויטמינים והמינרלים, כחלק משגרת היום-יום והאימונים. הקליקו על התמונות לפרטים נוספים ורכישה.

₪500.00 ₪796.00
₪500.00 ₪796.00
₪300.00 ₪400.00
₪300.00 ₪400.00